W ofercie:

Osiągnięcia

Inwestujemy w rozwój

  • Firma "Bukat" stale inwestuje w rozwój technologiczny, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych produktów. Wszystkie procesy w firmie przebiegają z zachowaniem Dobrych Praktyk Higienicznych (GHP) i Produkcyjnych (GMP).
    Firma posiada wdrożony system HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli) w oparciu o wymagania międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności ISO 22000:2018. System HACCP podlega ciągłemu uaktualnianiu i okresowej weryfikacji poprzez, m.in.: audyty wewnętrzne, audyty przeprowadzane przez naszych Klientów, jednostki certyfikujące i Inspekcję Sanitarną.
  • Kompleksowa obsługa dużej ilości Klientów to zasługa profesjonalnego systemu logistycznego, rozbudowanej sieci, zaplecza magazynowego oraz floty ponad 20 samochodów dostawczych, wyposażonych w agregaty chłodnicze i urządzenia do monitorowania temperatury.
  • gazela biznesuW 2010 i 2011 roku hurtownia Bukat otrzymała Gazele Biznesu i znalazła się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych lub średnich przedsiębiorstw.
  • W 2012 roku został oddany do użytku nowy obiekt magazynowy wybudowany zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawnymi dla tego typu obiektów.
  • Firma stale się rozwija, dąży do zwiększenia asortymentu oraz poszukuje nowych rynków zbytu. W chwili obecnej dostarcza również towar do Łodzi, Poznania i Wrocławia. 
  • W lipcu 2013 r. uzyskaliśmy certyfikat pozwalający na konfekcjonowanie i obrót produktami ekologicznymi.

Oferowane przez nas produkty spełniają wymagania Rozporządzenia (UE) nr 2018/848 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych.

Wszystkie produkty pozyskiwane są od certyfikowanych dostawców/ producentów upraw ekologicznych i konfekcjonowane w naszym magazynie pod konkretne zamówienia Klientów.

W naszej ofercie znaleźć można warzywa, owoce i kiełki ekologiczne, m.in.: marchew, buraki, kapustę, ziemniaki, seler, pietruszkę, jabłka, banany.

W ofercie produktów ekologicznych posiadamy również wybrany asortyment z kategorii: nabiał, jaja, produkty sypkie i suche, warzywa i owoce suszone, produkty zbożowe i wegeteriańskie.

W naszej ofercie znaleźć można warzywa, owoce i kiełki ekologiczne, m.in.: marchew, buraki, kapustę, ziemniaki, seler, pietruszkę, jabłka, banany.