W ofercie:

O nas

 

Na rynku jesteśmy od 2003 roku.

Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej dbałości o klienta, od lat plasujemy się na pozycji lidera. Szeroka oferta warzyw, owoców oraz innych artykułów spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta.

Obsługujemy ponad 800 kontrahentów.

Współpracujemy z hotelami, centrami konferencyjnymi, restauracjami, sklepami, stołówkami oraz sieciami handlowymi.

Od 2008 roku zapewniamy. Dostawy do sprzedaży detalicznej w sieci marketów internetowych Frisco.

o nas1
Profesjonalna obsługa Klienta

Zapewniamy terminowe dostawy świeżych warzyw i owoców. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i usług. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz życzenia swoich Klientów; realizujemy zamówienia specjalne i nietypowe. Zamówienie złożone w dniu dzisiejszym realizujemy już następnego dnia od godz. 5.00, sześć dni w tygodniu z wyjątkiem niedziel. Towar dostarczamy w optymalnych warunkach chłodniczych co pozwala zachować odpowiednią świeżość i bezpieczeństwo zdrowotne produktów.

Współpracujemy z wieloma firmami

o nas2Współpracujemy z prestiżowymi hotelami, centrami konferencyjnymi, restauracjami, sklepami, stołówkami oraz sieciami handlowymi; delikatesami i sklepami specjalistycznymi jak również z marketami internetowymi.

Obsługujemy rynek warszawski

Towar dostarczamy na terenie Warszawy i okolic. W nadchodzących latach planujemy ekspansję na pozostałe regiony Polski. Poza tym od 2013 r. wprowadziliśmy do sprzedaży - coraz bardziej poszukiwane przez Klientów - warzywa, owoce i zioła ekologiczne.